5 Nisan 2013 Cuma

Nivea ürünleri


Ekim ayında yaptığımız son İzmirli Yemek Bloğu Yazarları  buluşmamıza'da bir çok sponsorumuz vardı, hepside sağolsun birbirinden güzel ürünlerini bizlere hediye edip denememize fırsat verdiler, bunlardan biri de Nivea firması. Nivea ürünlerini zaten yıllardır çok beğenerek kullanırım, arada başka markaların ürünlerini merak edip alsam da eninde sonunda mutlaka Nivea ürünlerine geri dönüş yaparım, işte bu yeni çıkan ürünleri de bu kış kullandım ve görüşlerimi paylaşmak istedim.

İlk olarak nemlendiriciden söz etmek istiyorum, benim cildim özellikle kış aylarında çok kurudur, üstelik yaşımda 44.... aslında 45 desem daha iyi olur, 3 ay kalmış şunun şurasında :)) paketten çıkan üründe normal-karma ciltler içinmiş buna rağmen bu kış bu kremi kullandım ve beni idare etti diyebilirim. Cildiniz normal ise ve kırışık probleminiz yoksa  ben bu ürünü  tavsiye ederim, paketten çıkan kuru ciltler veya yaşlanmaya karşı olsaydı eminim çok daha iyi verim alabilirdim.

El kremini de çok beğendim, sürdüğünüz anda ipeksi bir yumuşaklık hissi veriyor ve yağlı bir tabaka bırakmıyor. Her kış mutlaka ellerim çok aşırı yıpranırdı ve çok yağlı kremler kullanmak durumunda kalıyordum ama bu kış öyle olmadı, ellerim o duruma gelmeden bu kremi kullandım ve kış boyunca ellerimi korudu diyebilirim.

Dudak bakım kremini bir kez sürmeye nasip oldu çünkü oğlum elimde aldı. Oğlum güzel sanatlar müzik bölümünde ve trompet çalıyor, bu yüzden de dudakları sık sık yıpranıyor ve sürekli nemli tutması gerekiyor.
Çok beğendiğini söyleyebilirim,  elinden hiç düşürmedi, bitti sonunda, tekrar alacağız vaziyet onu gösteriyor.

Deodorant, Ba-yıl-dım!!! kokusuna, korumasına bayıldım. Benim yıllardır vazgeçemediğim bir deodorantım  vardı, asla ama asla başka marka kullanmam diyordum ki bu ürün fikirlerimi değiştirdi. Tam koruma sağlıyor kokusu çok hoş ve en önemlisi alüminyum içermiyor. Bu yüzden kesinlikle bu ürüne devam edeceğim, üstelik aylar  oldu hala bitmedi, yaz ayları kadar olmasa da yine de sık kullandım aslında.

Sonuç olarak Pure & Natural serisini çok beğendim. Paraben, silikon ve yapay renklendirici içermiyor, % 95 doğal formülüyle, E vitamini,organik argan yağı ve çeşitli doğal bitkileriyle güzel bir seri piyasaya sürmüş Nivea.

1 yorum:

derya SEZGİN dedi ki...

Canımmmm özledim öpüyorum...

LinkWithin

Related Posts Widget for Blogs by LinkWithin